„Kto nie widział Lizbony, nie widział rzeczy cudnej” – potwierdzamy te stare, ale jakże aktualne przysłowie Portugalczyków.

To były dwa fantastyczne dni w Portugalii, a konkretnie w jej cudownej stolicy – Lizbonie – mieście urokliwych uliczek, malowniczych krajobrazów i mnóstwa kolorów. Właśnie w takich pięknych okolicznościach przyszło nam realizować kolejny po „DJ Is Your Second Name” teledysk do najnowszego, kapitalnego hitu C-Boll’a „Wonderland”.

Pogoda była kapryśna, ale jak na zamówienie- idealnie zgrała się ze scenariuszem klipu i stanami emocjonalnymi jego bohaterów. Ponadto oboje byli fenomenalni i wspaniale oddali emocje towarzyszące etapowi zakochania, aż niemal iskrzyło na planie 😉

Wideoklip realizowaliśmy przy użyciu kamery KineMINI z profesjonalnymi obiektywami Zeiss. Cała ekipa dała z siebie maksimum możliwości od rana do nocy, pracując w pocie czoła, a następnie w kilka dni dokonując świetnej postprodukcji, a wszystko po to, by ostatecznie uzyskać spektakularny rezultat. Efekt? Milion odsłon wideoklipu na Youtube w każdym tygodniu od premiery!

 

Grzegorzu, dziękujemy za kolejną wspaniałą przygodę z Tobą! Mamy nadzieję, że zobaczymy się przy okazji pracy nad kolejnym klipem do Twojego hitu, może tym razem w zimowej, świątecznej aurze 😉

Poniżej prezentujemy absolutnie wyjątkową sesję dokumentującą pracę nad wideoklipem C-Boll’a „Wonderland”, wykonaną przez Monikę Cebulę :