<strong>O Nas</strong>

Kim jesteśmy

W swoich szeregach mamy kreatywnych twórców sztuki filmowej, doświadczonych specjalistów grafiki komputerowej, animacji 2D i 3D oraz fantastycznych konsultantów, którzy zrealizują z Tobą projekt od początku do końca. Dzięki temu masz pewność, że projekt nad którym pracujemy, jest dla nas tak samo ważny jak dla Ciebie.

Rara Studio to zespół kilkunastu specjalistów, którzy każdego dnia pozostają do Twojej dyspozycji na każdym etapie – kreacji, produkcji, postprodukcji oraz planowania mediów i finalnej emisji w danym medium. Reklama telewizyjna to nasz chleb powszedni.

Doskonale poruszamy się w świecie najnowszych technologii, a dzięki ich wykorzystywaniu oszczędzamy Twój czas i pieniądze. W pracy jesteśmy artystami, którzy dążą do ideału na każdym etapie realizacji projektów. Lubimy kiedy efekt naszej pracy przekracza oczekiwania wymagających klientów.

Wiemy jak istotne jest doskonałe połączenie obrazu i dźwięku. Posiadamy własne studio do nagrania lektora, komponujemy muzykę do danego projektu,
a w razie potrzeby dobieramy ją również z odpowiedniego banku dźwięków.

Spoty telewizyjne – nasza specjalność!

Oparte na scenariuszu, zazwyczaj o długości 30 sekund, wsparte storyboardami, realizowane są w zależności od scenopisu w studiu (także w oparciu o ujęcia na green/blue screen), wynajętym pomieszczeniu, plenerze, a niekiedy także u Klienta. Najczęściej z udziałem profesjonalnych aktorów i statystów. Produkcje spotów telewizyjnych realizowane są z pełnym zapleczem oświetleniowym, udźwiękowieniem oraz dodatkowymi narzędziami pozwalającymi na płynne przemieszczanie się kamery po wyznaczonym torze.

projektów

klientów

kampanii

super ekipa

„Uczyń klienta bohaterem Twojej historii”

Ann Handley

<strong>Co robimy</strong>

Produkujemy video, promujemy marki.

<strong>Produkcja Filmowa</strong>

Video to najskuteczniejsza forma komunikacji z Klientem. Od wielu lat specjalizujemy się w kompleksowej produkcji filmowej, dzięki czemu kolejne marki zdobywają uznanie wśród Klientów i przynoszą zyski.

<strong>Kampanie Reklamowe</strong>

Realizujemy kampanie video w  najbardziej popularnych stacjach TV oraz kampanie reklamowe i remarketingowe, wykorzystując narzędzia takie jak Google Adwords, Youtube, Facebook czy Instagram.

<strong>Skuteczne Witryny</strong>

Projektujemy nowoczesne witryny skierowane do docelowego klienta, będące aktywnym narzędziem wsparcia sprzedaży oraz atrakcyjnym sposobem na prezentację produktów bądź usług.

Nasze wartości

<strong>Jakość</strong>

Dzięki zgranemu zespołowi specjalistów i ciągłemu doskonaleniu dostarczamy usługi najwyższej jakości.

<strong>Kreatywność</strong>

Podążanie za aktualnymi trendami i ciągle świeże pomysły to nasza siła napędowa.

<strong>Odpowiedzialność</strong>

Podejmujemy się wyzwań, którym jesteśmy w stanie sprostać. Konsekwentnie realizujemy każde zadanie.

Napisz do nas


Jesteśmy zespołem kilkunastu specjalistów. Zajmujemy się kompleksową produkcją filmową oraz marketingiem internetowym. Ubieramy marki w sukces.

Telefon:+48 666 605 238
E-Mail: biuro@rarastudio.pl
8.00-18.00 Pon. - Pt.

Copyright RARASTUDIO 2018  |  Polityka prywatności