Produkcja i montaż teledysków

W projekt wykonania teledysku wkładamy całe swoje serce, z pasją dopracowując go w każdym detalu. Zajmujemy się pełną realizują videoklipów na zlecenie wytwórni muzycznych oraz indywidualnych artystów. Tworzymy scenariusz, produkujemy, montujemy oraz dokonujemy korekcji barwnej powstałej produkcji. Każdy klip stanowi indywidualną historię, stworzoną dla konkretnego utworu muzycznego i artysty.

Każdy z etapów powstawania teledysku (scenariusz, realizację i postprodukcję) szczegółowo z Tobą omawiany i analizujemy. Doradzamy w kwestii ciekawych zabiegów technicznych i serwujemy garść kreatywnych pomysłów. Przede wszystkim jednak kierujemy się Twoimi sugestiami i oczekiwaniami, dzięki czemu efekt końcowy naszej pracy zawsze wywołuje zachwyt.

Posiadając profesjonalny sprzęt, wykorzystując innowacyjne technologie oraz będąc doświadczonym i kreatywnym zespołem specjalistów, tworzymy materiał filmowy, który zamieniamy w oryginalny, efektowy videoklip. Stanie się on integralnym dopełnieniem Twojego utworu, pomagając zdobyć nowych fanów.

Doskonała jakość obrazu, głębokie, nasycone kolory, dbałość o najmniejszy szczegół – to wszystko sprawia, że nasze produkcje cieszą się ogromnym zainteresowaniem odbiorców.

Przykładowe realizacje

Napisz do nas


Jesteśmy zespołem kilkunastu specjalistów. Zajmujemy się kompleksową produkcją filmową oraz marketingiem internetowym. Ubieramy marki w sukces.

Telefon:+48 666 605 238
E-Mail: biuro@rarastudio.pl
8.00-18.00 Pon. - Pt.

Copyright RARASTUDIO 2018  |  Polityka prywatności